Seo Danışmanlığı

Seo Agentur

Medident İstanbul Diş Blog

İstanbul Dental Treatment Blog

Istanbul Zahnbehandlung Blog

İstanbul Vip Travel

Tekstil Aksesuar

Storage Crates

Atomizer Camı

Müşteri Yorumları - Medident İstanbul - Diş Sağlığı Merkezi

Loyalty Programları

+90 549 119 08 19 info@medidentistanbul.com

İletişim

Yusuf görken
Yusuf görken
2022-01-26
Cok araştırdıktan ve çeşitli şirketlerle görüştükten sonra kendime göre en iyisi olanın Medident olduğuna karar verdim. Telefon görüşmesi ile tanıştığım Abdulkadir beye ne istediğimi belirttim ve ona göre bir tedavi planı çıkartıldı. Diş doktorundan korktuğum için en hızlı bir şekilde olup bitmesini istiyordum ve birde isteğim narkozdan yana iken abdulkadir bey beni sedasyon için ikna etti ve hiçde pişman olmadım. En zor kısım ilk gündü oda ağızdaki uyuşukluk gidene kadarı, verdikleri tavsiye ve ilaçları düzenli kullanımda ağrısız sorunsuz bir tedavi süreci geçirdim. Birde kullandığım arnika c30 globuli vardı. Doktor Levent: dişlerim kesildi sonra ölçü alındı ve akşamında geçici diş takıldı. Bu sızlamayı önlüyor, diş etlerinin kaplama yapılana kadarı yerine oturmasını sağlıyor ve böylelikle daha doğal bir görünüm elde ediliyor kaplamalar yapılınca. Doktor Faruk: Önce diş cekimi ardından 8 implant yapıldı. Diş tozu yüklemeside yapıldı. 6 ay sonra implant ların üzerine dişler takılacak. Normal bekleme süresi 3,5 ay bende biraz farklı. Bütün tedavi sürecinde çok memnun kaldım diş hekimlerinden yardımcılara kadar herkes güler yüzlü ve çok yardımcı oldular. En önemlisi hijyen ve oda 10/10.
Radmanis Hasib
Radmanis Hasib
2022-01-25
Zunächst möchte ich mich bei Zahnklinik Medi Dent in Istanbul für die Behandlung meiner Zähne herzlich bedanken. Ich habe beim Medi Dent 12 Implantate plus 28 Zahnkronen in zwei Behandlungsphase machen lassen. Was an Zahnmedizinische Leistungen und Zahnmedizinische Erfahrung angeht bin ich vollkommen zufrieden mit deren Arbeit. Ich wusste von Anfang an dass ich beim Medi Dent gut aufgehoben bin. Medi Dent ist ein sehr moderne und saubere Zahnklinik mit gut erfahrene Zahnärzte und Zahn Chirurgen. Es gibt bei denen keine versteckte Kosten und wird das gemacht was versprochen und geplant wird. Was mich am meisten gefallen hat die Behandlungsablauf und Patientenberatung plus Service. Medi Dent ist auf alle Fälle zum weiter empfehlen!!!!! LG Radmanish Hasib aus München
Ahu Baran
Ahu Baran
2022-01-17
Türkiye'ye İmplant yaptırmak için dönmek aklıma gelmezdi. Fakat bu kadar kaliteli bir hizmeti duyunca insan koşa koşa geliyor. Kalkıp Almanya'dan geldim. Özellikle hizmet kalitesi çok iyi durumda.
Nuri Saygın
Nuri Saygın
2022-01-17
Ben eşim ve kızımla Almanya'dan geldim. Eşime Gülüş tasarımı yapıldı bana da Zirkonyum kaplama yapıldı. Gerçekten son derece temiz ve titiz çalışıyorlar. Tebrik ederim. Her sorununzla yakınen ilgilenip servis ve transfer süreçlerini de yönetiyorlar. Bravo!
Azize Fusat
Azize Fusat
2022-01-17
Özellikle benim gibi Almanyadan geliyorsunanız her türlü transer süreçlerinizle ilgileniyorlar. Bu konuda rahat olun. Hizmet kalitesi çok iyi. Tavsiye ederim.
Nükhet Koral
Nükhet Koral
2022-01-17
Biz Almanya'dan geldik ailece İmplant tedavisi olduk. Tüm süreçlerde bize destek olan Abdulkadir Beye Teşekkür ederiz. Ayrıca tüm servis ve transfer işlemlerini kendileri hallediyor aklınızds bulunsun.
tuba par
tuba par
2022-01-16
Medident İstanbul'a Almanya'dan geldim eşimle beraber. Her şeyi kendilerinin ayarlaması ve hizmet kalitesi çok güzel. Ben 2- dişime zirkonyum kaplama yaptırdım eşimde 5 dişine implant yaptırdı. Otele kadar bırakıyorlar düşünün.
Yelda Öztürk
Yelda Öztürk
2022-01-16
Aslında Almaya'dan gelirken aklımda diş/implant tedavisi olmak yoktu. Daha önce giden Arkadaşlarım beni bilgilendirdi öyle geldim. Abdulkadir bey bize her konuda yardımcı oldu. Araç bekleme gidip-gelme derdimiz olmadı transfer süreçlerini ve hizmet kalitesini genel anlamda çok beğendim.
Nurten Acar
Nurten Acar
2022-01-16
Ben MediDent İstanbul için Almanya'dan geliyorum. Dişlerim için Lamina Kaplama yapıldı. Bir sorun yaşamadım. Bu sebeple Abdulkadir bey'e çok teşekkür ederim. Baya yardımcı oldu..
Nuray Kaçmaz
Nuray Kaçmaz
2022-01-15
MediDent İstanbul'a genellikle Avrupa/Almanya 'dan insanlar geliyor. Çok tecrübeli ve Bilgilo insanlar. Ben 6 ay almanya'da 6 Türkiye'de yaşıyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine 4 dişime implant yapıldı. Ve otelden kliniğe klinikten havaalanına olan transfer sürecini hep kendileri yönettiler. Hizmet kalitesi tartışmasız harika.

Sağlıklı bir gülümseme için Hemen Başvur

Sağlık Danışmanlarımız Sizleri Bekliyor… Hemen Formu Doldurun, İndirimlerden Faydalanın…

Seo Danışmanlığı

Seo Agentur